Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| З 9 по13 листопада 2015 року в ліцеї проходив тиждень превентивної роботи з протидії торгівлі людьми та експлуатації і жорстокого поводження з дітьми |
|
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| Вівторок, 03 листопада 2015 00:00 | |||
|
В рамках тижня превентивної роботи з протидії торгівлі людьми та експлуатації і жорстокого поводження з дітьми в ліцеї пройшли відповідні заходи : директор Любомльського районного ЦСССДМ Васютич О.П. провела тренінг з учнями груп ТУ «Життя на продаж»; бібліотекар Козир О.О. організувала тематичну виставку «Торгівля людьми: реальність сьогодення»; усі групи мали можливість прийняти участь у конкурсі малюнків «Захисти себе від насильства». Соціальний педагог Якимлюк І.О. провела семінар-тренінг з лідерами груп «Превентивна робота з протидії торгівлі людьми та експлуатації і жорстокого поводження з дітьми»; учні, які проживають у гуртожитку, мали змогу переглянути відео презентацію, прослухати поради, як не стати «жертвою людиноторговців» у тематичному заході «Людина не товар» , який провела вихователь Гошко К.В. На виховних годинах учні переглянули і обговорили фільм «Станція призначення – Життя». Під час інформаційно - просвітницької години пройшла демонстрація документального фільму «Життя на продаж».
|
|||
| Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015 10:11 |






