Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| Життя мов спалах |
|
|
| Новини ліцею - Новини ліцею | |||
| Написав Administrator | |||
| П'ятниця, 13 травня 2016 00:00 | |||
|
Ця подія назавжди увійде в історію Любомльського професійного ліцею та й в історію міста та цілого району. У четвер, 12 травня, 2016 року тут встановлено та освячено меморіальну дошку в честь загиблого у зоні АТО колишнього учня Сацюка Олександра Миколайовича. Саша був доброволецем роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь». Брав участь у боях за Іловайськ. Він загинув 29 серпня у «зеленому коридорі» поміж селами Новокатеринівка та Горбатенко. Як невпізнаний герой тимчасово похований на цвинтарі Запоріжжя. Опізнаний за тестами ДНК та перепохований у Любомлі. Указом президента України № 213\2015 від 9-го квітня 2015-го року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені в захисті державного суверенітету, нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). На відкритті були присутні учні, педагогічні працівники, майстри, одногрупники , мама героя - Олена Сацюк , рідні Саші, представники районної влади, прибули вшанувати побратима й бійці батальйону “Світязь”. Право відкрити меморіальну дошку було надано майстру виробничого навчання у ліцеї – Петру Гараху та випускнику ліцею, учаснику АТО – Олексанру Ковальчуку. Усі учасники мітингу взяли участь в молебні з нагоди освячення меморіальної дошки , яке здійснив настоятель храму Архистратига Михаїла – отець Віктор. Теплими , душевними , емоційними були виступи директора ліцею Володимира Дутка, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Герасимчука, голова райради Миколи Сушика, міського голови Роман Ющук, класного керівника Сашка Оксани Скороход, учасника бойових дій під Іловайськом Андрія Раболізо, випускника ліцею, учасника АТО – Олексанра Ковальчука. Присутні згадували Сашка як доброго, трудолюбивого , відповідального, чесного учня, товариша. який постійно брав участь у позаурочній діяльності ліцею, перемагав у різноманітних спортивних змаганнях. Всі, хто мав слово, були одностайні в тому, щоб смерть патріотів не була марною, маємо змінювати самі себе, вести гідне життя та бути справжніми людьми. Такими як був Олександр Сацюк - Людиною з великої літери, Людиною слова, Людиною честі. У ході урочистого мітингу учні й педагоги вшанували пам'ять покладанням квітів до меморіальної дошки і запалюванням свічок, читали вірші та виконували до болі зворушливі пісні. Вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за нашу державу, – це наш святий обов’язок. Відкриття меморіальної дошки нашому учневі, героєві Олександру Сацюку - це щира дань справжньому патріоту, який самовіддано захищав Вітчизну, боровся за її суверенність, мир та спокій на рідній українській землі. Тож давайте шанувати героїв, не забувати про тих, хто так рано покинув нас, задля щасливого майбутнього нашої держави.
|
|||
| Останнє оновлення на Вівторок, 24 травня 2016 07:15 |






