Вибори президента учнівської республіки PDF Друк
Написав Андрій
Середа, 30 листопада 2016 00:00

17 листопада в ліцеї пройшла учнівська звітно - виборна конференція та вибори президента учнівської республіки.

Свою кандидатуру на посаду президента подали троє учнівпід №1 Влязло Яна (25 група), №2 Коваль Вікторія (13 група), №3 Голядинець Кирило(12група). Перед виборами кожен з кандидатів на посаду  президента представив свої програми в яких були обіцянки  допомагати в організації цікавих позаурочних заходів «Містер та Міс ліцею», «Новорічний вечір», «Кохання з першого погляду»; організовувати різноманітні екскурсії по визначних місцях Любомльського району, поїздки до м.Львів, Рівне, Луцьк;  ініціювати створення групи підтримки чарлідерів для команд з футболу, волейболу, баскетболу; проводити фотоконкурси; організовувати проведення «Дня джинсів», «Дня вишиванки» тощо.

За підрахунками голосів перемогу здобула  Влязло Яна, яка й стала  президентом учнівської республіки у 2016-2017 навчальному році. Протягом навчального року вона намагатиметься  покращити життя учнівської молоді нашого ліцею та втілюватиме свої передвиборні обіцянки в життя.

Бажаємо президенту ліцею терпіння, наснаги, і здійснення запланованого!

Соціальний педагог ліцею

Останнє оновлення на Середа, 04 січня 2017 12:09