Свято осені PDF Друк
Написав Admin
Середа, 18 жовтня 2017 00:00

Ах, осене, яку красу несеш в собі

Міняєш барви і пейзаж

Ми пропонуємо тобі

Прийти до нас на вернісаж…

18 жовтня у стінах Любомльського професійного ліцею відбувся чудовий захід – «Свято осені»!

Учні ліцею з ентузіазмом взялися за створення своїх шедеврів з осінніх квітів, листя та овочів, дарів лісу, виявивши творчі здібності та чудовий смак.

Результатом клопіткої праці стала виставка в актовому залі під назвою «Дари Осені». Журі було досить нелегко визначити переможців, адже усі композиції були дуже талановитими. Кожна група учнів підготували вокальні, танцювальні та гумористичні номери для захисту представлених робіт.

За композиції журі присудило:

I місце – гр.№ 25, № 35;

II місце – гр.№ 15, № 24;

III місце – гр.№ 13, № 11.

За захист композицій:

I місце – гр.№ 33, № 15;

II місце – гр.№ 14, № 17, № 35;

III місце – гр.№ 31,№ 25, № 22.

Практичний психолог ліцею

Пархонюк І.А.