Новорічний вечір PDF Друк
Написав Андрій Климович
П'ятниця, 29 грудня 2017 12:48

В четвер, 28 грудня, пройшов новорічний вечір для учнів ліцею. Усі з нетерпінням чекали новорічного дійства, адже вечір розпочався з привітань Діда Мороза (Клекоцюк Дмитро 31гр.) та Снігуроньки(Коваль Вікторія 23гр.), колядок музичного гурту «Перевесло» та музичних номерів, які підготувала кожна група. Особливо оригінальними були виступи груп №13 («Новий рік їде Європою»), №23(«Новорічний колаж»), №33(«Життя в ліцеї») та інш.

Крім цього, пройшов відбір учасників обласного конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки». Свої композиції представили учениці групи №15 Федончук Ольга та №23 Віннічук Ольга. Хто представлятиме наш ліцей на обласному конкурсі вирішить компетентне журі.

Ввечері учні «відривались» на запальній дискотеці та вітали один одного з прийдешнім Новим роком!

Переможців конкурсів новорічної ялинки, газети та новорічних номерів чекають призи, які будуть вручені на лінійці вже в Новому 2018 році.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 грудня 2017 13:06