Робота – має приносити задоволення! PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Понеділок, 29 січня 2018 14:04

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з  найважливіших  умов відчуття життєвої повноцінності.

Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися.

26 січня, до нашого закладу завітали дев'ятикласники Куснищанської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом вчителів Ковальчук Л.С., Дзядук Є.С.

Заступник з НВР Мохнюк О.П., зібрала учнів у актовій залі та розповіла учням про перспективи нашого ліцею. Учні з великим захопленням оглядали матеріальну базу ліцею, наші педагоги та майстри в/н з радістю презентували кабінети, у яких  здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Увагу учнів привернула тренажерна зала ліцею, де кожен міг спробувати свої сили.

Маємо надію, що учні зроблять правильний вибір у житті, та завітають до нас 1 вересня в якості учнів.

Практичний психолог ліцею

Пархонюк І.А.