”Живи і працюй в Україні„ PDF Друк
Написав Романюк М. І.
П'ятниця, 11 травня 2018 09:34

Ярмарка професій для учнів випускних класів відбулася 8 травня 2018р. в м.Любомль. За ініціативи Любомльського районного центру зайнятості, учні та майстри виробничого-навчання ліцею, представники Державної прикордонної служби України, Збройних сил України, Державної служби надзвичайних ситуацій України, Національної  поліції України сприяли випускникам шкіл району у виборі професії.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 травня 2018 09:54