Ми учасники обласного свята «Бурштинова осінь»м PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Середа, 10 жовтня 2018 11:43

Вишукані вироби представили наші кухарі – учні, при допомозі майстрів в/н, на кулінарний фестиваль «Заяви про себе і свою професію» в рамках обласного свята «Бурштинова осінь», який відбувся на території ресторації «Добра  хата».

Учні та студенти із 8 закладів професійної освіти області, які готують кваліфікованих робітників ресторанного господарства, змагалися у арт-класі сучасного кулінарного мистецтва. У конкурсі по карвінгу «Осіння композиція» ми зайняли призове ІІІ місце.

Під час заходу відбулися майстер-класи від відомих золотих шеф-кухарів України та світу: Жан-Луї Дюжера (Франція), Віктора Фіалковського, Антона Линди та ін., прес-конференції від представників Асоціації кулінарів України, виставка-продаж кулінарних та кондитерських виробів. Святкове дійство супроводжувала музично-розважальна програма.

Проведений фестиваль «Заяви про себе і свою професію» не залишив байдужим нікого, додав наснаги, віри у свої сили і бажання перемагати.

Останнє оновлення на Середа, 10 жовтня 2018 13:12