Зустріч із Естонськими колегами PDF Друк
Написав Дутко В. М.
П'ятниця, 02 листопада 2018 11:45

З 30 жовтня по 1 листопада 2018р. на теренах області перебувала делегація естонських колег у рамках проекту ”Надання досвіду Естонії для підтримки реформ професійної освіти в Україні.„

Наш ліцей у цьому проекті співпрацює із Таллінською школою обслуговування, яку представляла директор школи Meeli Kaldma. Два дні Meeli Kaldma працювала у нашому навчальному закладі. За час спільної роботи було обговорено ряд питань, зокрема про план розвитку навчального закладу, про внутрішнє самооцінювання педагогічних працівників, про організацію практики учнів на підприємствах, про роботу із соціальними партнерами, про організацію змагань і конкурсів, в тому числі і міжнародних.

Як виявилось в процесі обговорення, хоча наші навчальні заклади знаходяться в різних умовах, проте є ряд проблемних питань, притаманних обом закладам.

На завершенні зустрічі було обговорення питання подальшої роботи у проекті та можливість співпраці між нашими навчальними закладами поза проектом.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2018 14:18