Новини
Методична робота
Самоврядування
Пошук
| Як проводити «коригувальне навчання» - методичні рекомендації МОН |
|
|
| Методична робота - Методичний кабінет | |||
| Написав Грищук В. С. | |||
| Середа, 02 вересня 2020 10:09 | |||
|
У МОН радять на початку року провести опитування учнів 2-11-х класів, щоб перевірити засвоєння матеріалу за минулий рік. Про це йдеться в інструктивно - методичних рекомендаціях щодо навчання у 2020-2021н.р. Вчителям рекомендують приділити більше уваги повторенню вивченого матеріалу, зокрема під час дистанційного навчання, зауважили на сайті НУШ. «Слід зазначити, що оцінки за такі діагностичні роботи не бажано виставляти до класного журналу, адже вони є орієнтиром для визначення рівня залишкових знань і вмінь. Відповідно до результатів, спланувати роботу (колективну або індивідуальну) щодо актуалізації окремих тем, систематизації знань та вмінь, практичного закріплення тощо. Тривалість періоду такого навчання кожен вчитель визначає самостійно: попередньо планує з урахуванням досвіду організації дистанційного навчання в минулому році, вносить певні корективи до плану після проведення діагностичних робіт», — зазначають у відомстві.
|






