Разом до перемоги!!! PDF Друк
Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 19 квітня 2019 10:30

В четвер, 18 квітня, в спортивній залі ліцею проходили цікаві спортивні змагання між командами учнів та працівників ліцею «Веселі старти».

Програма включала змагання у різноманітні естафетах,  армреслінгу,  інтелектуальній вікторині. Атмосфера у залі була неймовірною: настрій створювали самі учасники, які без сумніву, є хорошим прикладом для усього ліцейного колективу.

Звичайно, команда учнів здобула перемогу!  Але той позитив,який отримали усі учасники заходу був настільки великий, що команді викладачів анітрохи не сумно за програш, хоча змагання закінчились із рахунком 26:24. А це свідчить, що викладачі досить непрості суперники! Справжніми переможцями стала дружба та гарний настрій усіх учасників та глядачів!

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 квітня 2019 10:34