День працівників освіти PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Понеділок, 07 жовтня 2019 11:11

Одне з прекрасних осінніх свят – День учителя. Урочистості та концерт з нагоди цієї події пройшли у нашому ліцеї у четвер, 3 жовтня.

Директор ліцею, Дутко В.М., привітав усіх працівників з професійним святом  і  вручив грамоти Міністерства освіти і науки України викладачу математики Скороход О.М., Управління освіти, науки та молоді - майстру виробничого навчання Світящук Т.П. та навчального закладу  за заслуги окремим працівникам.

Учні подарували своїм наставникам святковий концерт, а Рада міністрів учнівської республіки нагородила медалями за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління усіх педагогів.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 жовтня 2019 11:12