Вибори президента учнівської республіки PDF Друк
Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій
Четвер, 19 листопада 2015 00:00

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації – ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

У вівторок,17 листопада, актова зала ліцею зібрала учнів, вчителів, майстрів виробничого навчання на учнівську конференцію.

Перед присутніми виступила заступник директора з НВР Мохнюк О.П.,яка ознайомила усіх з структурою учнівського самоврядування.

Учениця ІІІ курсу групи кухарів Коваленко Валентина, яка два роки була президентом учнівської республіки, прозвітувала про роботу міністерств, зупинилась на участі учнів у волонтерській діяльності, різноманітних акціях, які проводились у ліцеї. Виступ Коваленко В. супроводжувався мультимедійною презентацією з фотозвітом про проведені заходи.

Кандидати на посаду президента: Оніщук Ольга(група №25), Клекоцюк Дмитро (група №11), Влязло Яна(група №15) виступили перед присутніми зі своїми передвиборчими програмами. Програми були досить цікавими та насиченими різноманітними обіцянками щодо проведення конкурсів «Містер та Місіс ліцею», «Найдружніша група», «Креатив групи»; створення книги скарг та пропозицій; заснування фонду «Рука допомоги»; організації подорожей та екскурсій та багато інших.

Результати голосування розподілились таким чином В ліцеї навчається 325 учнів Всього бюлетенів: 196

Влязло Яна(група №15) отримала на свою підтримку 79 голосів;

Клекоцюк Дмитро ( група №11) – 66 голосів;

Оніщук Ольга(група №25)- 32 голоси;

Не підтримали жодного з кандидатів - 13 Недійсних бюлетенів -6

Хочеться побажати Яні успіхів на посаді Президента та плідної праці міністерств!!!

Останнє оновлення на Четвер, 19 листопада 2015 10:07