Весна іде, красу несе… PDF Друк
Учнівське самоврядування - Калейдоскоп подій
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 23 березня 2018 00:00

Весна схожа на дівчину…Така ж гарна, юна, весела і ніжна. І саме цієї пори в ліцеї проводилася конкурсно-розважальна шоу-програма «Міс Весна 2018».

В конкурсі брали участь десять дівчат з нашого навчального закладу, які демонстрували свою красу, ерудицію, креативність, вишукані манери у різноманітних конкурсах: «Моя візитна картка», «Я - господиня», « Мій Джоні Депп саме такий», «Весняний букет», « А я просто українка, україночка».

Оцінювало учасниць і підводило підсумки конкурсів компетентне журі, яке очолив найголовніший поціновувач жіночої вроди в ліцеї - директор Дутко В.М.

Сильною підтримкою кожній учасниці стали й хлопці ліцею, які допомагали дівчатам «заробляти бали» у конкурсі «Вірний вболівальник» та супроводжували їх на «Дефіле».

Свої музичні номери дарували глядачам солісти вокальної групи ліцею.

Після довгих дискусій журі вирішили нагородити титулами:

«Міс глядацьких симпатій 2018» - Сороку Іванну (група №15);

« Міс усмішка» - Стрелюк Руслану (група №14);

« Міс ерудит 2018» - Ковальчук Карину (група №13);

« Міс елегантність 2018» - Константінову Маряну (група №23);

« Міс фантазія 2018» - Пархомук Вікторію (група №25);

« Міс грація 2018» - Дмитрук Кароліну (група №35);

« Міс ніжність 2018» - Сагаль Зоряну (група №15);

« Міс оригінальність 2018» - Трофімову Юлію (група №13);

« Віце – міс Весною 2018» стала Влязло Яну (група №35).

А титул «Міс Весна 2018» отримала учениця групи №23 Коваль Вікторія!!!

Кожна з конкурсанток була неповторною, чарівною та красивою. Ведучий Клекоцюк Дмитро (група №31) побажав їм діамантових рос, щастя, наснаги, любові, міцного здоров’я і вічної весни!

Заст. директора з НВР Мохнюк О.П.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 березня 2018 07:53