02 квітня 2015 року в Любомльському професійному ліцею проходив 2 етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Штукатур».
12 березня в актовій залі ліцею проводився звітний концерт гуртків художньої самодіяльності « З Україною у серці ». В концерті взяли участь талановиті й обдаровані учні нашого навчального закладу. Позитивна атмосфера панувала протягом усього свята.
В лютому місяці пройшов перший у 2015 році випуск кваліфікованих робітників. Закінчили повний курс навчання і здобули робітнику професію 24 кухарі та 20 офіціантів барменів.