29 січня в м. Луцьку проходила 22-га обласна спартакіада з шахів серед учнів ПТНЗ команда Любомльского професійного ліцею брала участь в цих змаганнях.
19 грудня 2014 року на центральній площі Любомля відбулося нагородження чемпіонів та призерів «» міської спартакіади серед навчальних закладів міста. Команда Любомльського професійного ліцею стала абсолютним чемпіоном і нагороджена кубком.