28 жовтня Україна відзначає День визволення від фашистських загарбників, який відмічається відповідно до Указу Президента України від 20.09.2009 р. «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні».
29 вересня в актовому залі ліцею з метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва та вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації України, було проведено загальноліцейний урок пам'яті з нагоди 75 роковин трагедії Бабиного яру – «Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу», який підготували бібліотекар Козир О.О. разом з учнями групи № 25 (кравці).
Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Україна розпочала нову традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі пам'яті та примирення і долучилася до загальноєвропейської традиції вшанування жертв війни “Пам'ятаємо. Перемагаємо” із використанням червоних маків.
18 квітня в групі № 13 бібліотекар ліцею провела віртуальну подорож визначними місцями України «Мальовнича Україна» до Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць.