28 квітня бібліотекар ліцею провела позакласний захід в 15 групі «Чорнобль – чорний біль » присвячений Дню пам'яті аварії на Чорнобильській АЕС, мета якого осмислити та усвідомити масштаби трагічних подій, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства, розвивати почуття гордості за свій народ, прищеплювати любов до рідного краю.
23 січня бібліотекар ліцею провела інформаційно- просвітницьку годину «Пам’ятай про Крути» присвячену Дню пам’яті героїв Крут. Учні дізналися про трагічні події січня 1918 р. під станцією Крути, про подвиг своїх однолітків, послухали вірші, переглянули відеокліп. Захід допомагає розвивати національну свідомість та історичну пам’ять учнів, пов’язану з державотворчими традиціями в Україні, виховувати патріотизм, вдячність і повагу до учасників подій.