16 Днів проти насильства PDF Друк
Бібліотека - калейдоскоп подій
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 03 грудня 2021 10:18

Щорічно в Україні з 29 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" з метою привертання уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У бібліотеці Любомльського професійного ліцею в цей період діють літературні виставки на відповідну тематику. Запрошуємо усіх учнів і працівників долучитись до перегляду.

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 грудня 2021 10:19