forex trading logo

Пошук

Обласна секція заступників директорів з навчально-виховної роботи PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.   
Понеділок, 23 квітня 2018 00:00

19 квітня в ліцеї проходила обласна секція заступників директорів з навчально-виховної роботи, тема якої – «Креативна спрямованість сучасного освітнього процесу». Власне, тема сприяла тому, щоб провести її нетрадиційно.

Учасників секції зустрічали дівчатка-міми, які вітали гостей та дарували їм «солодке» побажання на день. Програма секції була створена у вигляді  інтерактивної вистави, де вказувались дійові особи, дії, антракти.

Розпочалася «інтерактивна вистава» з виступу директора ліцею Дутка В.М., який презентував наш навчальний заклад. Згодом, методист НМЦ ПТО у Волинській області Юрченко С.Й. розповіла про феномен креативності – брейнстормінг, умови його використання, методи та проблеми використання. Світлана Йосипівна провела з заступниками директорів практичне заняття, де вони мали змогу на практиці ознайомитися, як використовується цей метод.

Заступник директора з НВР ліцею Мохнюк О.П. та практичний психолог Пархонюк І.А. розповіли про те, для чого потрібне і як використовується креативне мислення, провели практичне заняття «Використовуємо креативність», під час якого заступники директорів методом  колажування створили модель «Креативного вчителя» і «Креативного учня». Учасники вистави визначали доцільність існування посади заступника директора з навчально-виховної роботи ( вправа «Дерево рішень»), покреативили у вправі «Археологи». Методом «Фішбоун» вирішували, як подолати підліткову злочинність, а вправа «Шість капелюхів» допомогла розкрити, яким буде випускник ХХІ століття.

Під час огляду матеріальної бази ліцею гості ознайомились зі щойно відкритим кабінетом учнівського самоврядування, оглянули стенди в фойє ІІІ поверху.

«Родзинкою» семінару стали відвідини інтеграційного центру «Замлиння», яким опікується отець Ян Бурас – неординарна, творча особистість, яка позитивно змінює світ навколо себе.

Сподіваємося, що учасники семінару отримали відповідь на запитання: Для чого креативність у повсякденному житті?- Для того, щоб піднятись, не дати затягнути себе в емоційну яму і створити зі свого досвіду,  своїх поразок і перемог той коктейль емоцій, який найбільше смакує!

 

На завершення учасники семінару отримали практичні поради для розвитку власної креативності, лист - рекомендацію «Правила щасливої людини», методичні матеріали для роботи та рекламні матеріали інтеграційного центру "Замлиння".

 


 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.