forex trading logo

Пошук

Всесвітній день Охорони праці PDF Друк
Написав Герман С.В.   
Вівторок, 24 квітня 2018 10:02

Враховуючи те, що Україна активно інтегрує європейські норми з охорони праці у власну правову систему,створює умови для формування сучасної високої культури і відповідальності за збереження життя та здоров’я працівників важливо відзначити День охорони праці у 2016 році за рекомендацією МОП під девізом « Стрес на робочому місці: колективний виклик». Одним з індикаторів цивілізованого розвитку суспільства є стан здоров’я населення,зокрема працівників. від стану здоров’я окремої людини безпосередньо залежить якість трудових ресурсів держави,продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту.
Психосоціальні ризики та стрес на робочому місці є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці та здоров’я,актуальність яких загальновизнана для всіх країн,галузей виробництва,професій та працівників.
Стрес – фізична та емоційна реакція організму,яка виникає тоді,коли посадові обов’язки не відповідають здібностям,ресурсам і потребам працівника. Стрес на робочому місці не є виключно негативним явищем,проте надмірності (сильний,тривалий,регулярний) неприпустимі.
Питання психоемоційного стану,у тому числі стресових ситуацій на виробництві,стало предметом розгляду 34 Міжнародного конгресу з питань безпечної життєдіяльності та виробничої медицини,який проходив 27 – 30 жовтня 2015 року у м. Дюссельдорф (Німеччина).
Тривалий час зберігається ситуація,коли серед причин настання нещасних випадків друге місце посідають психофізіологічні причини (близько 23 % загальної кількості) Тому на сьогодні є актуальним акцентування уваги під час планування своєї господарської діяльності на превентивних заходах враховуючи наслідки стресів,від яких страждають працівники,отриманих на робочому місці. Вчасне розпізнання залежності стану працівника від стресу,який він отримав,може зберегти його життя або як мінімум здоров’я.

Стрес – це виклик не лише працівнику,але й усім,хто причетний до праці в колективі. Управління стресом має стати основним пріоритетом як для роботодавців,так і для працівників.
Звертаюсь до керівників і працівників підприємств,установ та організацій із закликом звернути увагу на необхідність проведення конкретних профілактичних заходів,спрямованих на запобігання стресів та їх потенційним наслідкам на робочому місці,а також на безпечне утримання і безпечну експлуатацію приміщень,обладнання,устаткування,територій та віднайти можливість для надання допомоги сім’ям,які втратили годувальника,інвалідам трудового каліцтва та професійних захворювань у вирішенні матеріальних,соціально-побутових та інших проблем.
З метою підвищення рівня виробничої безпеки та культури трудових правовідносин Любомльський професійний ліцей в рамках відзнаки цьогорічного Дня охорони праці буде проводити з 23 по 27 квітня 2016 року «Тиждень охорони праці».

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачів



Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus




.