Рух Опору та його течії PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Середа, 28 листопада 2018 15:10

28 листопада викладач історії Шайдуліна С.М. у гр. №23 провела відкритий на тему «Рух Опору та його течії».

Урок пройшов цікаво, жваво, панувала доброзичлива атмосфера співпраці викладача та учнів.

Методична мета уроку – розвиток критичного мислення учнів. Для цього використовувалися різні форми та методи навчальної діяльності: історичний диктант, асоціативний ряд, незакінчене речення, постановка проблемного питання, випереджувальні завдання, робота з історичними документами, картою, глосарієм.

Розкриттю теми уроку також сприяв багатий мультимедійний супровід уроку.

Ніхто не залишився байдужим, обговорення уроку пройшло у жвавій дискусії.

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018 15:18