forex trading logo

Пошук

Декада професій ресторанного господарства та легкої промисловості. PDF Друк
Написав Грищук В.С.   
Середа, 12 грудня 2018 00:00

В рамках декади щодня проводились цікаві, змістовні заходи, які забезпечували засвоєння учнями знань з професійно – практичної та професійно – теоретичної підготовки, розвивали творчу активність учнів, логічне мислення, пам'ять, кмітливість, здатність працювати в колективі формували стійкий інтерес до обраної професії.

Всі заплановані позаурочні заходи, конкурси професійної майстерності, пройшли на високому організаційному та методичному рівні з широким використанням ІКТ. Саме це сприяло формуванню професійної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників.

Конкурс фахової майстерності кухарів (група №33, майстер в/н Симчук О.В.)  був покликаний  підвищувати рівень професійної підготовки, поглиблювати та удосконалювати знання новітньої техніки та технологій. У світлій лабораторії, крок за кроком готували страви «Кордон блю з свинини з грибами» та   « закуска Тар - Тар». Оригінальне оформлення, вишуканий неповторний смак страв захопили всіх присутніх.

Журі справедливо оцінили всі старання учасників, і, звичайно, ж обрали переможця. Ним стала учениця 33 групи  Карпенко Наталія.

На позаурочному заході „ Свято шоколаду” (викладач Кратюк Т.В.) учні розповідали про історію винайдення шоколаду, створення перших шоколадних фабрик. Багато дізналися цікавого у світі шоколаду. Учнями було створено презентацію «Шоколад у мистецтві», де вони знайомили присутніх з різними виробами шоколадних майстрів (одяг, взуття, музичні інструменти, автомобілі, скульптури відомих людей тощо.

На позаурочному заході „Кухарська страва – не ремесло, а мистецтво» (гр.. №13, майстер в/н Романюк Н.І.) учні  розповідали про історію українських національних страв,  читали вірші, гуморески, співали пісні, брали участь у різноманітних конкурсах.

На позаурочному заході у групі №23 « Вінегрет- шоу» ( майстер в / н Світящук Т.П.) команди «Боксери» та «Артисти»  змагалися за перемогу у різноманітних конкурсах, розгадували ребуси, розповідали гуморески, співали пісні, переглядали відео «Цікаві факти про їжу».

Не менш цікаво було і на заході в гр. № 24 «Офіціант – це тільки початок…»     Розповідаючи про обрану професію, дівчата демонстрували вже набуті ними навички в  ліцеї за період навчання, давали відповіді на запитання вікторини.  Але перевершило все –  флеш  моб «Сервірування столу», де офіціанти синхронно, під музику, сервірували столи і обслуговували один одного.

Конкурс професійної майстерності  у групі № 35(майстер в/н Кущук Л.М. ,професія кравець) закінчився перемогою Пархомук Вікторії та Сукач Анни.  Дівчата  шили спецодяг для будівельників.

 

 

 
Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019 08:21
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.