Тиждень будівельних професій 2018 PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Четвер, 27 грудня 2018 11:38

Яскраві стіннівки «Наші будні у навчанні професії «підготували учні бу- дівельних груп, де висвітли цікаві моменти з життя ліцею.

Відкритий урок з виробничогог навчання у групі №12 провів майстер в/н Романюк В.М. Тема уроку «Свердління отворів різного діаметру і глибини». Методична мета «Формування професійних компетентностей шляхом активізації діяльності учнів на уроці». На уроці використано ІКТ, інструктивно-технологічні карти, новинки сучасних виробничих технологій.

Відкртий урок з виробничого навчання провів майстер в/н Демчук В.М. Тема уроку «Робота на стрічкопилкових верстатах».  Методична мета «Впровадження сучасних технологій на уроці в/н». Використовувались інтерактивні технології, елементи гри, виробничі ситуації, проблемні питання. Сучасні виробничі технології, зокрема,  робота  на стрічкопилкових верстатах із ЧПУ, демонструвалася за допомогою відеороликів.

Урок пройшов на високому методичному рівні, був цікавим для присутніх і, в першу чергу, для учнів.

Цікаво пройшов позаурочний захід «Є така професія-будівельник» у групі № 21 і №17 (майстри в/н Тарасевич В.М., Хропот Н.Ф.,Гарах П.П.). Учні  підготували цікаву презентацію, читали вірші про професію будівельника, демонстрували сценку «Як ми дотримуємось безпечних умов праці на будівельному майданчику». Був запрошений випускник ліцею, а нині - заступник директора ТоВ фірми «Промінь» Романюк Микола, який розповів присутнім про необхідність професії будівельника, її перспективи, затребуваність у нашому регіоні.

Новою формою проведення позаурочного заходу був майстер-клас «Опорядження під «антикваріат», проведений викладачем спецдисциплін Карпухіною Н.В. і майстром в/н столярів Левчуком О.О.. Учні ІІ курсу демонстрували свої вміння брашування деревини для учнів І курсу, а ті, у свою чергу, пробували свої сили по виконанню такого опорядження деревини.

Майстер в/н Борсук П.В. організувала проведення майстер-класу з опоряджувальних робіт. Учні ІІІ курсу демонстрували свої вміння перед гостями ліцею із варіантами опрядження поверхні. Бажаючі могли спробувати і свої сили.

А столяри (майстри в/н Левчук О.О. і Демчук В.М.) разом із учнями презентували майстер-клас «Брашуванння деревини» та «Виготовлення виробів на токарному верстаті».

Тиждень будівельних професій сприяв формуванню в учнів стійкого інтересу до обраної професії.