Баскетбол PDF Друк
Написав Андрій Климович
Понеділок, 04 лютого 2019 10:03

Методична мета уроку – формування здоровязберігаючих компетенцій.

Викладач свою діяльність упродовж уроку спрямовував на набуття  учнями навичок збереження, зміцнення та дбайливого ставлення до здоров’я, розвитку здоров’язберігаючих компетенцій.

Цьому сприяв  широкий діапазон дії гри в баскетбол на організм учнів у взаємодії з правилами та доступними ігровими прийомами.

Для розвитку рухової діяльності використовувалися цікаві вправи:

- різновидності ходьби;

- різновидності бігу;

- загальні розвиваючі вправи в  парах;

- спеціальні вправи в парах;

- передача м'яча на максимальній швидкості тощо.

Урок пройшов насичено, цікаво, жваво.  Учні оволодівали прийомами техніки гри, засвоювали  найпростіші тактичні комбінації.

В процесі ігрової діяльності в них виникали позитивні емоції: інтерес до гри, життєдіяльність, ініціативність, бадьорість, бажання перемогти.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 лютого 2019 10:16