Професія обрана тобою PDF Друк
Методична робота - Вісті з відкритих уроків
Написав Admin
Понеділок, 04 лютого 2019 11:41

У 15 групі  пройшов позаурочний захід «Професія обрана тобою». З цікавістю учні подорожували по шляху становлення професії кравця.

Майстер в\н Самолюк Н.В. разом з учнями підготували цікаву презентацію про історію виникнення голки, наперстка, тканини, перших швейних машин, демонстрували фото сучасних швейних машин із цифровою програмою виготовлення одягу, сучасних парових манекенів. Це викликало справжній інтерес у майбутніх кравців.

Учні брали участь у практичних конкурсах, розвязували тести, відгадували загадки, наводили прислівя про свою професію.

Так формується стійкий інтерес до професії, іде процес професійного становлення.

Останнє оновлення на Понеділок, 04 лютого 2019 11:49