forex trading logo

Пошук

Тиждень природничо-математичних дисциплін PDF Друк
Написав Грищук В.С.   
Вівторок, 12 лютого 2019 08:01

Викладач хімії Клекоцюк Т.П., в рамках Тижня,  провела «Хімічний калейдоскоп» у групі № 23.

Команди «Магнезія»  і «Діамант»  демонстрували  знання хімічних властивостей речовин, їх зв'язок із природою,  професійною діяльністю кухаря.  Конкурси «Екологічний», «Чорний ящик», «Візитка» , «Домашнє завдання»   та інші сприяли формуванню активної позиції учнів, уміння працювати  в команді, висловлювати свою думку .

Формуванню соціальних компетентностей в учнів гр. №32 сприяв урок на тему «Призма. Властивості та застосування».   Викладач математики Скороход О.М. організувала підсумкове повторення по даній темі у формі квесту. На шести локаціях ( «Теоретичній», «Професійній», «Логічній», «Економічній», «Природничій» та «Архітектурній») учні мали змогу встановити зв'язок призм із іншими науками та галузями діяльності  людини.

Цікавий позаурочний захід «Щасливий випадок» з фізики провів викладач Герман С.В. у гр. №25 У конкурсах «Далі, далі..», «Темна конячка», «Портрети», «Анаграми», «Ти мені, я - тобі» учасники повторили теоретичний матеріал, демонстрували застосування фізичних понять і властивостей у повсякденному житті, прослухали інформацію про таких видатних вчених як І.Ньютон, А. Ейнштейн, С. Корольов, Б. Патон, інші.

Практичному застосуванню фізичних властивостей був присвячений урок на тему «Рівновага тіл» у групі №12. Викладач Романюк М.І. розпочав вивчення теми із створення проблемної ситуації – виконання учнями простих фізичних вправ, у яких, за певних умов, не зберігається рівновага. І після засвоєння теоретичного матеріалу, що проходило у формі евристичної бесіди та зроблених висновки, відповідь на проблемне запитання була знайдена. Активізації навчальної діяльності на уроці сприяли демонстрації , які проводив викладач та учні, розв’язання задач практичного змісту, використання кадрів flash-анімації .

Весело, азартно, захоплююче проходив позаурочний захід з географії «Запрошуємо у подорож», який провела викладач Зданевич О.Г. У цікавих вікторинах брали участь три команди  - учні 23, 13, 12 та 25 груп. Знання особливостей європейських країн: географічного положення,  національних традицій, страв, музики, економіки  присутні  демонстрували у конкурсах «Вірю – не вірю», «Що? Де? Коли? Чому?», «Асоціації»,  «Музичний»,          «Опиши країну смайликом» та інших. Допомагали  в організації заходу учасники Євроклубу  «Ровесник».

Пізнавальним для учнів був захід «Залежність від Інтернету. Правила безпечного користування », який провів викладач інформатики Сильчук Б.І. Основна увага була зосереджена на причинах виникнення залежності від Інтернету та способах її профілактики. Учні самостійно визначали позитивні та негативні сторони мережі Інтернет, провели анкетування з метою визначення ступеня залежності, переглянули повчальні відеосюжети. Велику увагу викладач акцентував на можливі небезпеки, з якими можуть стикнутись користувачі - спами, хакери, ігроманія, небезпека віртуального спілкування, неконтрольовані покупки тощо.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 лютого 2019 09:38
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.