forex trading logo

Пошук

Тренінг «СТОП – БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед підлітків» PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.   
Понеділок, 23 вересня 2019 09:07

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в учнівському середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Саме з цієї актуальної проблеми сьогодення, практичний психолог Любомльського професійного ліцею,19 вересня 2019 р. провела профілактичний захід з елементами тренінгу під назвою: «СТОП – БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед підлітків».

Метою заходу було формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для підлітків чи їх членів родини. Ознайомлення підлітків з поняттями «булінг»,  видами булінгу, як захиститись від будь-якого насильства, та куди звертатися. Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом.

З метою визначення ступеня агресивності, причетності до булінгу серед учнів проведено анкетування. На завершення заняття була прочитана притча про жорстокість, роздано буклети та листівки.

Учні активно, з користю та цікавістю виконували поставлені перед ними завдання, осмислюючи дану проблему.


Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019 09:16
 

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.